اتوبار,باربری حمل اثاث منزل و حمل بار

اتوبار و حمل اسباب و اثاثیه منزل کار نسبتا دشواری به حساب می آید. جمع آوری و بسته بندی کردن لوازم منزل و به خصوص لوازم شکستنی، مستلزم رعایت نکاتی است تا اثاثیه به هنگام حمل بار با آسیب مواجه نشوند. اگر از ساکنین غرب تهران هستید، شاید برایتان پیش آمده باشد که قصد اسباب کشی داشته اید، اما به هنگام یافتن بهترین اتوبار در غرب تهران دچار سردرگمی شده اید. سوالی که شاید در ذهنتان نقش بسته باشد این است که چگونه می توانید بهترین اتوبار در غرب تهران را تشخیص دهید و یک اتوبار خوب در محدوده غرب تهران چه خدماتی را ارائه می دهد.

بهترین اتوبار در غرب تهران چه ویژگی هایی دارد؟

شرکت های اتوبار بسیاری در تهران مشغول به کار هستند و همین موضوع سبب می گردد که انتخاب بهترین گزینه از میان آن ها دشوارتر شود. معمولا تمام شرکت های اتوبار سعی می کنند در زمینه بسته بندی و حمل بار به شهرستان و یا سایر مناطق تهران، بیشترین دقت را به کار گیرند تا رضایت مشتریان را به خوبی جلب نمایند. اما نیازی به نگرانی نیست. در این مطلب شما را راهنمایی خواهیم کرد. پس در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در ارتباط با اتوبار و ویژگی های بهترین اتوبار در غرب تهران را با شما در میان بگذاریم تا بتوانید انتخاب بهتری در این زمینه داشته باشید.اتوبار
اتوبار چیست؟

هر گونه نقل و انتقال اسباب و اثاثیه از مکانی به مکان دیگر، که به صورت زمینی انجام شود، اتوبار نامیده می شود. بخش اول این کلمه یعنی «اتو»، به معنای اتومبیل است و بخش دوم این کلمه از کلمه باربری گرفته شده است و مفهوم صحیح آن از نامش نیز پیداست. اصلی ترین تفاوت باربری و اتوبار در همین موضوع است. عبارت اتوبار تنها برای حمل اثاثیه به صورت زمینی استفاده می شود، در حالی که باربری عبارتی کلی تر است و به معنای حمل و انتقال هر گونه اسباب و اثاثیه به صورت هوایی، زمینی و یا دریایی است.

شرکت هایی که در حوزه حمل و نقل اسباب و اثاثیه به صورت زمینی می باشند نیز تحت عنوان اتوبار شناخته می شوند. شرکت های اتوبار بسیار زیادی در ایران و به خصوص در شهر تهران فعالیت می کنند. این موضوع سبب گشته که انتخاب بهترین اتوبار در غرب تهران نیز دشوارتر گردد. در ادامه با بیان نکاتی، شما را در انتخاب بهترین اتوبار در غرب تهران آشنا خواهیم کرد.

اتوبار بار یکی از شرکت های حمل و نقل مجاز و خوشنام در این عرصه است که می توانید بسته بندی و جابجایی اسباب و وسایل خود را، به هر مقصدی در از تهران به تمام شهرستان ها، با خیال راحت به آن ها بسپارید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با اتوبار بار تماس بگیرید.

اگر از ساکنین محله های غرب تهران هستید و قصد انتقال اسباب و اثاثیه از منزل خود به منزل جدید و یا هر جای دیگری دارید، احتمالا برای انتقال این اثاثیه به اتوبار نیاز خواهید داشت. از آن جایی که حمل اثاثیه، نیازمند دقت بسیار زیادی است تا از آسیب آن ها در طول مسیر پیشگیری شود، بهتر است از اتوبار های متخصص و با تجربه در این زمینه کمک بگیرید. اما سوال این است که چگونه می توانیم بهترین اتوبار در غرب تهران را بیابیم و بهترین اتوبار چه ویژگی هایی دارد؟ اصلی ترین ویژگی های بهترین اتوبار در غرب تهران به شرح زیر می باشد:

دارای بهترین و باتجربه ترین کارگران حمل بار

حمل صحیح اسباب و اثاثیه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. شاید در نگاه اول گمان کنید که بسته بندی لوازم منزل و اثاثیه کار ساده ای است، اما لازم است بدانید که بسته بندی صحیح اسباب و اثاثیه مهم ترین نقش را در سالم رساندن بار به مقصد ایفا می کنند. به همین خاطر نیز بهتر است بسته بندی آن ها را به کارگران خبره و با تجربه بسپارید. این کارگران با آگاهی کامل و به صورت کاملا حرفه ای اثاثیه را بسته بندی می کنند و به هنگام حمل آن ها نیز تمام دقت خود را به کار می گیرند تا احتمال آسیب رسیدن به بار را به حداقل برسانند.

دارای وسایل مورد نیاز برای بسته بندی اثاثیه

برای اینکه بسته بندی لوازم و اثاثیه به بهترین شکل ممکن انجام شود، لازم است بهترین اتوبار در غرب تهران دارای ابزار و وسایل کافی برای انجام صحیحی بسته بندی باشد. این ابزار می توانند شامل کارتن های بسته بندی، نایلون، فویل و پلاستیک های حباب ار باشند. جمع آوری این ابزار ممکن است برای افراد عادی چندان ساده نباشد، اما بهترین اتوبار در غرب تهران، به تمام این ابزار دسترسی دارد و می تواند بسته بندی را کمترین زمان ممکن انجام دهد.

بهترین اتوبار در غرب تهران چه ویژگی هایی دارد؟

رانندگان حرفه ای و مسلط ب جاده ها و مسیر ها

باربرییکی دیگر از اصلی ترین ویژگی هایی که به هنگام انتخاب بهترین اتوبار در غرب تهران باید به آن دقت کنید، داشتن رانندگان مجرب و خبره در حوزه باربری می باشد. یک راننده حرفه ای و با تجربه به تمام مسیر ها و جاده های داخلی و خارج شهر آشنایی دارد و می تواند اثاثیه و بار را در کمترین زمان ممکن به مقصد برساند.

یک راننده خبره و متخصص در حوزه باربری، دلسوز بار شماست و سالم رساندن بار به مقصد، بزرگترین دغدغه ی اوست. پس با سپردن اثاثیه یا بار خود به بهترین اتوبار در غرب تهران، در واقع آن را به یک راننده حرفه ای و دلسوز سپرده اید و می توانید اطمینان داشته باشید که اثاثیه شما در سلامت کامل به مقصد خواهند رسید.

اتوبار بار یکی از شرکت های حمل و نقل مجاز و خوشنام در این عرصه است که می توانید بسته بندی و جابجایی اسباب و وسایل خود را، به هر مقصدی در از تهران به تمام شهرستان ها، با خیال راحت به آن ها بسپارید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با اتوبار بار تماس بگیرید.

دارای وسایل نقلیه با اندازه های مختلف

بهترین اتوبار در غرب تهران دارای انواع وسایل نقلیه در اندازه های مختلف برای حمل اثاثیه متفاوت می‎باشد. به نوعی می توان گفت که عدم وجود وسایل نقلیه با اندازه های مختلف می تواند یک محدودیت و ضعف بزرگ برای یک اتوبار به حساب آید و از اعتبار آن بکاهد. پس پیش از انتخاب یک اتوبار، دقت کنید که اتوبار انتخابی شما این ضعف را نداشته باشد.

ارائه خدمات به مشتریان سراسر تهران

بهترین اتوبار در غرب تهران، در مناطق دیگر تهران نیز شعبه دارد و می تواند به تمام نقاط تهران خدمت رسانی کند. پس به هنگام انتخاب بهترین گزینه، این نکته را نیز فراموش نکنید.

بهترین اتوبار در غرب تهران چه ویژگی هایی دارد؟

خدمات بیمه اثاثیه جمل بار

از آن جایی که به هنگام اسباب کشی و حمل اثاثیه، احتمال آسیب دیدن آن ها بسیار بالاست، بهترین اتوبار در غرب تهران، به شما این اطمینان را می دهد که بار شما به سالم ترین و بهترین نحو ممکن به مقصد خواهد رسید. بدین منظور نیز تمامی اثاثیه شما بیمه خواهد شد و در صورت آسیب دیدن اثاثیه، بیمه هزینه آن ها را پرداخت خواهد کرد.
بهترین اتوبار در غرب تهران کدام است؟

حال که به پاسخ سوال «بهترین اتوبار در غرب تهران چه ویژگی هایی دارد؟» رسیدید، وقت آن رسیده که کار را برایتان ساده تر کنیم و یکی از بهترین و باتجربه ترین شرکت های اتوبار را به شما معرفی نماییم. اتوبار دادمان یکی از خوشنام ترین و متخصص ترین شرکت های اتوبار می باشد که می توانید بسته بندی و جابجایی اسباب و وسایل خود را، به هر مقصدی در سرتاسر ایران، با خیال راحت به آن ها بسپارید.

این شرکت اتوبار می تواند اطمینان دهد که اثاثیه شما به بهترین نحو ممکن بسته بندی می شوند و در سلامت کامل به مقصد می رسند. همچنین با ارائه خدمات بیمه اثاثیه مهر تاییدی بر این اطمینان خواهد زد. دادمان یک باربری مطمئن با پشتیبانی، کارگران و رانندگان متخصص و حرفه ای است که هزینه ای معقول را نیز به شما اعلام می نماید.

انتخاب یک باربری مناسب

شاید مهم ترین نکته در یک اثاث کشی دقیق و مطمئن، انتخاب یک باربری مناسب باشد. باید دقت کنید که هرچند بهینه سازی هزینه های اثاث کشی اهمیت دارد، اما هر ارزانی بی دلیل نیست و باید یک باربری مطمئن را از نحوه پاسخ گویی و البته هزینه معقول اعلام شده، شناسایی کنید.

باربری های حرفه ای معمولاً از انواع وسایل نقلیه با اندازه های مختلف بهره می برند و یک زمان بندی دقیق را به شما ارائه خواهند داد. در یک باربری مناسب، امکان جابجایی انواع لوازم به تمامی مقاصد موردنظر شما وجود دارد. در واقع محدودیت در مقصد، وسیله نقلیه و یا شکل وسایل، می تواند نشانه ای ساده از ضعف باربری موردنظر باشد.

بهتر است پیش از انتخاب یک باربری، از ارائه خدماتی مثل بسته بندی وسایل اطمینان کسب کنید. درصورتی که مقصد شما در دیگر شهر ها قرار دارد، بیمه وسایل منزل نیز می تواند یک گزینه مناسب پیش رو باشد. یک باربری استاندارد، خدمات بیمه را نیز به شما ارائه خواهد داد.

در پایان با رعایت نکات ذکرشده در این مقاله و یک تعامل سالم با مدیریت و کارمندان باربری، می توان انتظار داشت تا یک اثاث کشی و جابجایی دقیق، سریع و آسان را تجربه کنید.
هزینه اثاث کشی با بهترین اتوبار در غرب تهران

بدیهی است که هزینه اثاث کشی می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. عواملی از جمله دستمزد کارگر، اتومبیلی که برای حمل بار فرستاده می شود و میزان مسیر تا مقصد از جمله اثلی ترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه اثاث کشی می باشند. بهترین اتوبار در غرب تهران با پیشنهاد قیمتی منصفانه و منطقی، می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

باربری بار با سال ها سابقه در زمینه حمل و نقل ارائه دهنده خدمات حمل بار و اثاثیه منزل و همچنین انبارداری بار و اثاثیه در استان تهران با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران به صورت شبانه روزی می باشد.

باربری بار، خدمات را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد و روال کار جابجایی وسایل منزل را به صورت صفر تا صد انجام می دهد؛ خدمات صفر تا صد به این صورت می باشد که وقتی که شما با بار تماس می گیرید و یا یک رزرو آنلاین از طریق اپلیکیشن و سایت انجام می دهید، مشاوره را در زمینه حمل و نقل به شما ارائه داده و قیمت باربری را به شما اعلام می کند و بعد از انجام توافق بین شما مشتری گرامی و موسسه باربری بار یک روز را برای حمل بار های شما در نظر خواهند گرفت و کار بسته بندی و اسباب کشی شما را به صورت یک جا انجام می دهند و در نهایت خدمات تخصصی چیدمان وسایل را برای شما انجام می دهد.

ویژگی های بهترین شرکت اتوبار چیست؟

- مشاوران و بخش روابط عمومی شرکت بیشترین همکاری و بهترین مشاوره در زمینه اسباب کشی را به مشتریان ارائه دهد.
- دارای بهترین کارگران حمل بار باشد.
- دارای بهترین ماشین های باربری و حمل بار (بهترین وانت بار، بهترین کامیون و خاور) باشد.
- دارای بهترین ابزارها و وسایل مورد نیاز بسته بندی اثاثیه (از قبیل کارتن بسته بندی، فویل، نایلون، پلاستیک حباب دار و...) باشند.
- رانندگانی دلسوز و حرفه ای با تسلط کامل به راه ها و جاده های داخل و خارج از شهر داشته باشند تا بتوانند در زمینه جابجایی بار در تهران و همچنین حمل بار به شهرستان، به سرعت و با استفاده از بهترین مسیر، وسایل و لوازم را به مقصد برسانند.
- در زمان باربری و حمل بار شرکت ها و سازمان ها، کارکنان و کارگران شرکت باربری حساسیت بیشتری در زمینه حمل و جابجایی لوازم و وسایل شرکت یا نهادهای خصوصی و یا دولتی به خرج بدهند.
- امکان ارائه خدمات به مشتریان در بخش های مختلف تهران (شمال تهران، غرب تهران، مرکز، شرق و یا حومه) را داشته باشند.
البته هر یک از موارد ذکر شده به شامل بخش های مختلفی می شود و نکات مهم و حیاتی را باید برای هر یک در نظر گرفت که یک شرکت باربری خوب برای اسباب کشی باید آنها را در نظر بگیرد.

استفاده از کارگران ماهر و بسته بندی حرفه ای توسط بهترین شرکت های باربری

برای مثال کارگر باربری و حمل بار باید چه خصوصیات و شرایطی داشته باشد تا مشتریان از عملکرد وی در اسباب کشی و حمل و نقل بار راضی باشند؟ طبیعتا نخستین مسئله داشتن توانایی لازم جهت حمل بار به ویژه اشیاء سنگین خانه و شرکت هاست. وسایلی مانند یخچال فریزر، میزهای بزرگ چند نفره نهارخوری، ماشین لباسشویی و... که حمل آنها گاهی نیازمند کمک دو نفر و حتی بیشتر است. در چنین مواقعی توانایی فیزیکی کارگران حمل بار اهمیت بیشتری پیدا می کند. البته مسئله دقت نیز مهم است چون در زمان اسباب کشی باید سعی شود که تا حد امکان وسایل، اسباب و اثاثیه کوچکترین آسیبی نبینند.

به ویژه وسایل شکستنی مانند لوستر و لامپ ها، تلویزیون، برخی لوازم آشپزخانه از قبیل لیوان ها، ظروف و بشقاب ها که بسته بندی و حمل آنها توسط کارگران باربری بسیار حساس و با اهمیت است. اغلب توصیه می شود که جهت بسته بندی وسایل خانه طوری وسایل شکستنی در کارتن های اسباب کشی قرار داده شوند تا فضای خالی درون کارتن ها تا حد امکان با استفاده از فوم یا پلاستیک حباب دار و غیره پر شوند و به این ترتیب وسایل حساس و شکستنی شما از قبیل ظروف چینی در زمان جابجایی و حمل بار به شهرستان و یا داخل تهران، آسیب نبینند و دچار شکستگی و یا آسیب های سطحی نشوند.

به یاد داشته باشید که احترام به خواسته مشتری یکی از خصوصیات بهترین شرکت های باربری تهران است. در این زمینه کارگران شرکت های باربری تهران علاوه بر موارد نام برده (دقت در بسته بندی اسباب کشی، داشتن توانایی مناسب فیزیکی جهت حمل وسایل به خودروی باربری و در نهایت به مقصد) باید افرادی با روحیه مناسب و انرژی کافی باشند و در زمان اسباب کشی و باربری با پرحرفی، اظهار خستگی و یا غر زدن به مشتری موجب ناراحتی و دلخوری وی نشوند.

انتخاب بهترین وسیله نقلیه جهت حمل بار در تهران و به شهرستان :

از طرف دیگر وسیله نقلیه مورد استفاده یعنی خودروی باربری نیز مسئله مهمی است. گاهی افراد جهت اسباب کشی و یا حمل بار نیاز چندانی به خودروهای بزرگ باربری مانند کامیون و خاور ندارند و تعداد وسایل آنها به حدی کم است که با استفاده از یک یا دو وانت بار ممکن است بتوان وسایل آنها را براحتی به مقصد حمل و جابجا کرد. هر چند که معمولا چنین چیزی کمتر پیش می آید و جهت اسباب کشی و حمل بار منزل و یا شرکت ها و سازمان ها، اغلب نیاز به کامیون های مسقف و یا کامیونت است. چون این روزها در اغلب خانه ها و حتی شرکت ها وسایل و لوازمی از جمله یخچال فریزر، میزهای بزرگ، تعدادی زیادی صندلی و مبل وجود دارند که باربری و حمل آنها نیازمند استفاده از خودروهای بزرگ باربری است.

استفاده از کارتن های چند لایه مناسب و فویل و همچنین بکارگیری اصول بسته بندی مبلمان در اسباب کشی نیز اهمیت خاصی در این میان دارد. این نکته حائز اهمیت است که هر چه بسته بندی وسایل و اثاث منزل در زمان باربری بهتر، دقیق تر و اصولی تر انجام شده باشد، میزان خسارت به کمترین حد امکان می رسد و حتی به صفر می رسد و از طرف دیگر حمل بار برای خود کارگران باربری نیز آسان تر خواهد بود.

با این تفاصیل اگر چنانچه شما هم به دنبال رزرو یکی از بهترین شرکت های باربری تهران هستید، می توانید با شرکت اتوبار شمال بار تماس بگیرید و در صورت نیاز، از همکاران ما راهنمایی ها و مشاوره های لازم را دریافت کنید. ما آماده ایم تا با رعایت کلیه نکات گفته شده با استفاده از بهترین پرسنل و کارگران دلسوز و زحمتکش و همچنین ناوگانی از بهترین ماشین های باربری و حمل بار، به بهترین شکل ممکن اسباب کشی شما را انجام داده و همچنین با استفاده از خدمات VIP ما می توانید براحتی از حداکثر امکانات و قابلیت های همکاران ما در این زمینه بهره مند شوید.

شعبه اتوبار,باربری امین بار
اتوبار چهارصد دستگاه, باربری چهارصد دستگاه
اتوبار 13 آبان, باربری 13 آبان
اتوبار امیرآباد (کارگر شمالی), باربری امیرآباد (کارگر شمالی)
اتوبار انبارنفت, باربری انبارنفت
اتوبار چهارصد دستگاه, باربری چهارصد دستگاه
اتوبار دولاب, باربری دولاب
اتوبار باربری
اتوبار 13 آبان, باربری 13 آبان
اتوبار عباس آباد, باربری عباس آباد
اتوبار عباس آباد, باربری عباس آباد
اتوبار عباسی, باربری عباسی
اتوبار نعمت آباد (عبدل آباد، زمزم), باربری نعمت آباد (عبدل آباد، زمزم)
اتوبار امامزاده عبدالله, باربری امامزاده عبدالله
درباره ما
اتوبار ابوذر, باربری ابوذر
اتوبار ابوذر, باربری ابوذر
اتوبار ابوذر, باربری ابوذر
اتوبار آبشار, باربری آبشار
اتوبار بروجردی - دهقان, باربری بروجردی - دهقان
اتوبار افسریه , باربری افسریه
اتوبار آگاهی, باربری آگاهی
اتوبار , باربری
اتوبار اقدسیه باربری اقدسیه
اتوبار شهرک راه آهن, باربری شهرک راه آهن
اتوبار آهنگران, باربری آهنگران
اتوبار آهنگ , باربری آهنگ
اتوبار باغ خزانه, باربری باغ خزانه
اتوبار نبی اکرم, باربری نبی اکرم
اتوبار علی آباد, باربری علی آباد
اتوبار برق آلستوم , باربری برق آلستوم
اتوبار میرداماد, باربری میرداماد
اتوبار امیریه, باربری امیریه
اتوبار شهرک اندیشه, باربری شهرک اندیشه
اتوبار شهرک آپادانا, باربری شهرک آپادانا
اتوبار شهرآرا (پاتریس),باربری شهرآرا (پاتریس)
اتوبار ارگ پامنار, باربری ارگ پامنار
اتوبار آرژانتین - ساعی, باربری آرژانتین - ساعی
اتوبار ارامنه (شمالی و جنوبی), باربری ارامنه (شمالی و جنوبی)
اتوبار هاشم آباد, باربری هاشم آباد
اتوبار اشرفی اصفهانی, باربری اشرفی اصفهانی
اتوبار آشتیانی, باربری آشتیانی
اتوبار اتابک, باربری اتابک
اتوبار شهرک آزادی, باربری شهرک آزادی
اتوبار آذربایجان, باربری آذربایجان
اتوبار باغ آذری, باربری باغ آذری
اتوبار آذری, باربری آذری
اتوبار شهرک شهید باقری, باربری شهرک شهید باقری
اتوبار دبستان - مجیدیه, باربری دبستان - مجیدیه
اتوبار بهار, باربری بهار
اتوبار ابن بابویه, باربری ابن بابویه
اتوبار سازمان برنامه, باربری سازمان برنامه
اتوبار باروت کوبی, باربری باروت کوبی
اتوبار بازار, باربری بازار
اتوبار بهداشت, باربری بهداشت
اتوبار بهجت آباد, باربری بهجت آباد
اتوبار شهید بهشتی, باربری شهید بهشتی
اتوبار بهمنیار, باربری بهمنیار
اتوبار بریانک, باربری بریانک
اتوبار شهرک بعثت, باربری شهرک بعثت
اتوبار شهرک بیمه, باربری شهرک بیمه
اتوبار بلور سازی, باربری بلور سازی
اتوبار بروجردی, باربری بروجردی
اتوبار بروجردی, باربری بروجردی
اتوبار کن, باربری کن
اتوبار چیتگر, باربری چیتگر
اتوبار چیذر, باربری چیذر
تماس با اتوبار
اتوبار دژکام, باربری دژکام
اتوبار دامپزشکی, باربری دامپزشکی
اتوبار دانشگاه تهران, باربری دانشگاه تهران
اتوبار دارآباد, باربری دارآباد
اتوبار درکه, باربری درکه
اتوبار دربند, باربری دربند
اتوبار دردشت, باربری دردشت
اتوبار شهرک دریا, باربری شهرک دریا
اتوبار تولید دارو, باربری تولید دارو
اتوبار شهید دستغیب, باربری شهید دستغیب
اتوبار دهقان, باربری دهقان
اتوبار شهرک دژبان, باربری شهرک دژبان
اتوبار دیباجی, باربری دیباجی
اتوبار دیلمان, باربری دیلمان
اتوبار دولت, باربری دولت
اتوبار دولت آباد, باربری دولت آباد
اتوبار دولتخواه, باربری دولتخواه
اتوبار دروس, باربری دروس
اتوبار شهرک دانشگاه تهران, باربری شهرک دانشگاه تهران
اتوبار شهرک اکباتان, باربری شهرک اکباتان
اتوبار اختیاریه (رستم آباد), باربری اختیاریه (رستم
اتوبار الهیه (فرشته),باربری الهیه (فرشته)
اتوبار علم و صنعت ,باربری علم و صنعت
اتوبار شهرک امام خمینی, باربری شهرک امام خمینی
اتوبار امامت, باربری امامت
اتوبار فلسطین - انقلاب, باربری فلسطین - انقلاب
اتوبار ازگل باربری ازگل
اتوبار کوی ارم, باربری کوی ارم
اتوبار اسفندیاری و بستان, باربری اسفندیاری و بستان
اتوبار اسکندری, باربری اسکندری
اتوبار اسلام آباد - والفجر, باربری اسلام آباد - والفجر
اتوبار اسماعیل آباد, باربری اسماعیل آباد
اتوبار استخر, باربری استخر
اتوبار شهرک استقلال, باربری شهرک استقلال
اتوبار اوین , باربری اوین
اتوبار فدک, باربری فدک
اتوبار فلاح , باربری فلاح
سوالات متداول اتوبار
اتوبار شهرک فرهنگیان, باربری شهرک فرهنگیان
اتوبار فرجامباربری فرجام
اتوبار فاطمی, باربری فاطمی
اتوبار باغ فیض, باربری باغ فیض
اتوبار,باربری
اتوبار باغ فردوس, باربری باغ فردوس
اتوبار , باربری
اتوبار فیروزآبادی, باربری فیروزآبادی
اتوبار فروزش – امیر بهادر, باربری فروزش – امیر بهادر
اتوبار گاندی, باربری گاندی
اتوبار قاسم آباد, باربری قاسم آباد
اتوبار جوانمرد قصاب, باربری جوانمرد قصاب
اتوبار قزوین, باربری قزوین
اتوبار قزل قلعه, باربری قزل قلعه
اتوبار قلمستان - برادران جوادیان, باربری قلمستان - برادران جوادیان
اتوبار امامزاده قاسم باربری امامزاده قاسم
اتوبار قصر فیروزه, باربری قصر فیروزه
اتوبار قیطریه, باربری قیطریه
اتوبار قیام, باربری قیام
اتوبار گیشا, باربری گیشا
اتوبار گلچین, باربری گلچین
اتوبار قلهک, باربری قلهک
اتوبار شیخ هادی, باربری شیخ هادی
اتوبار حافظیه, باربری حافظیه
اتوبار هفت حوض, باربری هفت حوض
اتوبار حکیمیه باربری حکیمیه
اتوبار حمزه آباد, باربری حمزه آباد
اتوبار حمزه آباد, باربری حمزه آباد
اتوبار امامزاده حسن, باربری امامزاده حسن
اتوبار هاشم آباد, باربری هاشم آباد
اتوبار هاشمی, باربری هاشمی
اتوبار نیروی هوایی, باربری نیروی هوایی
اتوبار هلال احمر, باربری هلال احمر
اتوبار همت, باربری همت
اتوبار هنگامباربری هنگام
اتوبار شهید هرندی, باربری شهید هرندی
اتوبار (حسین آباد - مبارک آباد)باربری (حسین آباد
اتوبار حصارک, باربری حصارک
اتوبار حشمتیه, باربری حشمتیه
اتوبار میدان حر (باغ شاه), باربری میدان حر (باغ شاه)
اتوبار حسینی - فردوس, باربری حسینی - فردوس
اتوبار دکتر هوشیار, باربری دکتر هوشیار
اتوبار مخصوص, باربری مخصوص
اتوبار ایران, باربری ایران
اتوبار ایرانشهر, باربری ایرانشهر
اتوبار جابری, باربری جابری
اتوبار میدان جهاد, باربری میدان جهاد
اتوبار جهان آرا , باربری جهان آرا
اتوبار جمالزاده - حشمت الدوله, باربری جمالزاده - حشمت الدوله
اتوبار جماران, باربری جماران
اتوبار جنت آباد (شمالی و جنوبی) باربری جنت آباد (شمالی و جنوبی)
اتوبار جوادیه, باربری جوادیه
اتوبار جوادیه, باربری جوادیه
اتوبار جی - شبیری, باربری جی - شبیری
اتوبار جیحون, باربری جیحون
اتوبار جنوب تهران , باربری جنوب تهران
اتوبار جمهوری, باربری جمهوری
اتوبار کامرانیه, باربری کامرانیه
اتوبار فتح - صنعتی (جاده قدیم کرج), باربری فتح - صنعتی (جاده قدیم کرج)
اتوبار کارون (شمالی و جنوبی), باربری کارون (شمالی و جنوبی)
اتوبار یت الله کاشانی, باربری یت الله کاشانی
اتوبار شهید کاظمی, باربری شهید کاظمی
اتوبار کرمان, باربری کرمان
اتوبار کشاورز غربی, باربری کشاورز غربی
اتوبار خاقانی (امجدیه), باربری خاقانی (امجدیه)
اتوبار خواجه نصیر - حقوقی, باربری خواجه نصیر - حقوقی
اتوبار خواجه عبدالله , باربری خواجه عبدالله
اتوبار جلیلی, باربری جلیلی
اتوبار خلیج فارس, باربری خلیج فارس
اتوبار خانی آباد نو, باربری خانی آباد نو
اتوبار شهرک غرب (قدس) , باربری شهرک غرب (قدس)
اتوبار غرب تهران , باربری غرب تهران
اتوبار خاوران, باربری خاوران
اتوبار شهرک غزالی, باربری شهرک غزالی
اتوبار خزانه, باربری خزانه
اتوبار علایین, باربری علایین
اتوبار خرمشهر, باربری خرمشهر
اتوبار کیانشهر (شمالی و جنوبی), باربری کیانشهر (شمالی و جنوبی)
اتوبار نیکنام, باربری نیکنام
اتوبار شهرک کوهسار, باربری شهرک کوهسار
اتوبار کمیل, باربری کمیل
اتوبار قنات کوثرباربری قنات کوثر
اتوبار کوثر, باربری کوثر
اتوبار پارک لاله, باربری پارک لاله
اتوبار لشکر (شمالی و جنوبی), باربری لشکر (شمالی و جنوبی)
اتوبار لویزان (شیان), باربری لویزان (شیان)
اتوبار مدائن (گلبرگ شرقی), باربری مدائن (گلبرگ شرقی)
اتوبار قائم مقام - سنائی, باربری قائم مقام - سنائی
اتوبار شهرک محلاتی, باربری شهرک محلاتی
اتوبار محمودیه, باربری محمودیه
اتوبار مجیدیه جنوبی, باربری مجیدیه جنوبی
اتوبار مالک اشتر, باربری مالک اشتر
اتوبار منصوریه منگل, باربری منصوریه منگل
مناطق تهران
اتوبار مرکز تهران , باربری مرکز تهران
اتوبار مرزداران, باربری مرزداران
اتوبار مسعودیه, باربری مسعودیه
اتوبار فرودگاه (مهرآباد), باربری فرودگاه (مهرآباد)
اتوبار مهرانباربری مهران
اتوبار مینای , باربری مینای
اتوبار مینایی, باربری مینایی
اتوبار استاد معین, باربری استاد معین
اتوبار مقدم, باربری مقدم
اتوبار شهرک مخابرات,باربری شهرک مخابرات
اتوبار ملاصدرا, باربری ملاصدرا
اتوبار منیریه, باربری منیریه
اتوبار مشیریه, باربری مشیریه
اتوبار مطهری, باربری مطهری
اتوبار مظاهری, باربری مظاهری
اتوبار شهرک نفت, باربری شهرک نفت
اتوبار باشگاه نفت, باربری باشگاه نفت
اتوبار شهرک نفت, باربری شهرک نفت
اتوبار نارمک (شمالی), باربری نارمک (شمالی)
اتوبار نارمک, باربری نارمک
اتوبار نواب صفوی, باربری نواب صفوی
اتوبار نازی آباد, باربری نازی آباد
اتوبار اجاره دار (خواجه نظام شرقی و غربی), باربری اجاره دار (خواجه نظام شرقی و غربی)
اتوبار نیاوران, باربری نیاوران
اتوبار نصرت, باربری نصرت
اتوبار دهکده المپیک, باربری دهکده المپیک
پایانه ,پایانه حمل بار,
اتوبار پرستار, باربری پرستار
اتوبار پرستار, باربری پرستار
اتوبار شهرک پرواز, باربری شهرک پرواز
اتوبار بلوار پروین باربری بلوار پروین
اتوبار بلوار پروین , باربری بلوار پروین
اتوبار پاسداران, باربری پاسداران
اتوبار پیروزی, باربری پیروزی
اتوبار پیروزی, باربری پیروزی
اتوبار پونک , باربری پونک
اتوبار راه آهن, باربری راه آهن
اتوبار زهتابی, باربری زهتابی
اتوبار شهید رجایی, باربری شهید رجایی
اتوبار شهرک رضویه, باربری شهرک رضویه
اتوبار جنت - رفتگر, باربری جنت - رفتگر
اتوبار شهرک رسالت, باربری شهرک رسالت
رزمه
اتوبار رودکی (سرسبیل شمالی و جنوبی ), باربری رودکی (سرسبیل شمالی و جنوبی )
اتوبار سرخه حصار, باربری سرخه حصار
اتوبار سعادت آباد , باربری سعادت آباد
اتوبار سبلان, باربری سبلان
اتوبار صفا, باربری صفا
اتوبار سنگلج, باربری سنگلج
اتوبار تهرانسر , باربری تهرانسر
اتوبار سرآسیاب مهرآباد, باربری سرآسیاب مهرآباد
اتوبار بلور سازی, باربری بلور سازی
اتوبار سرتخت, باربری سرتخت
اتوبار ستارخان (توحید – شادمهر),باربری ستارخان (توحید – شادمهر)
اتوبار سیدخندان, باربری سیدخندان
اتوبار سراج , باربری سراج
خدمات اتوبار نگین بار
اتوبار شاهین, باربری شاهین
اتوبار شادآباد, باربری شادآباد
اتوبار شهادت, باربری شهادت
اتوبار شهرک شهرداری, باربری شهرک شهرداری
اتوبار شکیب, باربری شکیب
اتوبار شیخ بهایی, باربری شیخ بهایی
اتوبار شمس آباد, باربری شمس آباد
اتوبار شمس آباد - مجیدیه (مجیدیه شمالی، بنی هاشم)باربری شمس آباد - مجیدیه (مجیدیه شمالی، بنی هاشم)
اتوبار شمشیری, باربری شمشیری
اتوبار آزاد شهر - پیکان شهر, باربری آزاد شهر - پیکان شهر
اتوبار شهران (شمالی، جنوبی و کوهسار), باربری شهران (شمالی، جنوبی و کوهسار)
اتوبار (شمالی و جنوبی), باربری (شمالی و جنوبی)
اتوبار شهرک صنعتی شریف, باربری شهرک صنعتی شریف
اتوبار 17 شهریور, باربری 17 شهریور
اتوبار شمیرانات , باربری شمیرانات
اتوبار شیراز, باربری شیراز
اتوبار شیوا, باربری شیوا
اتوبار شکوفه, باربری شکوفه
اتوبار دروازه شمیران, باربری دروازه شمیران
اتوبار شمیران نوباربری شمیران نو
اتوبار شکوفه (شمالی و جنوبی), باربری شکوفه (شمالی و جنوبی)
اتوبار شمال تهران , باربری شمال تهران
اتوبار شورا, باربری شورا
اتوبار شوش, باربری شوش
اتوبار شهرک پاسداران, باربری شهرک پاسداران
اتوبار سوهانک, باربری سوهانک
اتوبار باغ صبا - سهروردی), باربری باغ صبا - سهروردی
اتوبار تقی آباد, باربری تقی آباد
اتوبار تجریش, باربری تجریش
اتوبار تختی, باربری تختی
اتوبار تختی, باربری تختی
اتوبار تاکسیرانی, باربری تاکسیرانی
اتوبار تسلیحات (تلفنخانه), باربری تسلیحات (تلفنخانه)
اتوبار طیب, باربری طیب
اتوبار تهران , باربری تهران
اتوبارتهرانپارس (شرقی و غربی) باربری تهرانپارس
اتوبار تهرانپارس, باربری تهرانپارس
اتوبار سلیمانی - تیموری, باربری سلیمانی - تیموری
اتوبار یوسف آباد, باربری یوسف آباد
اتوبار وحیدیه, باربری وحیدیه
اتوبار شهرک والفجر, باربری شهرک والفجر
اتوبار ولیعصر (شمالی و جنوبی), باربری ولیعصر (شمالی و جنوبی)
اتوبار ولیعصر - بی سیم, باربری ولیعصر - بی سیم
اتوبار ولی آباد, باربری ولی آباد
اتوبار جردن - ولیعصر, باربری جردن - ولیعصر
اتوبار میدان ولیعصر, باربری میدان ولیعصر
اتوبار ونک , باربری ونک
اتوبار وردآورد, باربری وردآورد
اتوبار بوستان ولایت, باربری بوستان ولایت
اتوبار ولنجک, باربری ولنجک
اتوبار تهران ویلا , باربری تهران ویلا
اتوبار ویلا شهر, باربری ویلا شهر
اتوبار وصفنارد, باربری وصفنارد
اتوبار شهرزیبا, باربری شهرزیبا
اتوبار یافت آباد (شمالی و جنوبی), باربری یافت آباد (شمالی و جنوبی)
اتوبار یافت آباد, باربری یافت آباد
اتوبار امامزاده یحیی, باربری امامزاده یحیی
اتوبار یاخچی آباد (رضوان), باربری یاخچی آباد (رضوان)
اتوبار زینبیه, باربری زینبیه
اتوبار ظفر (دستگردی), باربری ظفر (دستگردی)
اتوبار زعفرانیه, باربری زعفرانیه
اتوبار زاهد گیلانی, باربری زاهد گیلانی
اتوبار صاحب الزمان, باربری صاحب الزمان
اتوبار زمزم, باربری زمزم
اتوبار زنجان, باربری زنجان
اتوبار زرکش, باربری زرکش
اتوبار زیبادشت, باربری زیبادشت